0 (488) 221 00 03 info@policool.com

Hakkımızda


Policool Yapı Kimyasalları sektörlerinde uzmanlaşan kadrosu ile her bir müşterisinin ihtiyacına göre ideal çözümler üretmeye başladı. Gelişimi sürekli bir faaliyet haline getirerek, bulundukları sektörlerde katma değer yaratarak ve dünya standartlarında üretim yaparak,yapıkimyasalları pazarında lider firmalardan biri oldu.
Policool yapı kimyasalları, deneyimli teknik servisi ile sorunlara en hızlı şekilde müdahale edip çözüme kavuşturmayı ilke olarak benimsemiştir. Her biri konusunda uzmanlaşmış kadrosu sayesinde Ar-Ge’ye verdiği önem ve yaptığı yatırımlarla sektördeki hizmet kalitesinin artmasına büyük katkıda bulunmuştur. Bunun sonucu olarak sürekli artan hizmet ve ürün kalitesiyle de tercih sebebi olmaya devam etmektedir.
Policool yapı kimyasalları Poli-Sales System adını verdiği satış modeli ile çalışır. Müşterilerinin istekleri, ihtiyaçları ve sorunlarını en iyi şekilde anlayarak işe başlar. Laboratuarlarına her müşterisini davet eder. Kullandıkları malzemeleri test ederek, kişiye özel ürün geliştirme sürecini başlatır.

Kalite Politikamız

  1. Entegre Yönetim Sistemi PolitikamızBizim için son derece önemli olan paydaşlarımızın sağlık ve güvenliğini korumak ve bir parçası olduğumuz doğayı koruyup katkıda bulunmak  adına önce insan ve çevre anlayışıyla;
  2. Çalışmalarımız için sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, yürürlükteki mevzuat ve yasal/diğer şartlara uymak, iş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemek.
  3. Çevrenin korumasına özen göstererek ilgili yasal ve diğer şartların gerekliliklerini yerine getirmek, doğal kaynakların verimli kullanımını sağlamak, faaliyetlerden kaynaklı çevre kirliliği oluşmaması için gereken önlemleri almak.
  4. Kalitenin çalışanların ve dolayısıyla kurumun gelişiminin sürekliliğini sağlamak amacıyla;
  5. Çalışanlarımızın sürekli eğitim ihtiyaçlarını temin ederek, bir takım ruhuyla “Eğitim Gelecektir” sloganının işletmemize yerleştirmek.
  6. Entegre yönetim sisteminin şartlarını yerine getirerek, sistemi sürekli iyileştirme taahhüdüyle firmamızı sektöründe lider yapabilmek.
  7. İlk amacımızın karı arttırmak değil, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak olması gerektiği düşüncesiyle
  8. Sektörümüzde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en üst seviyede çözümler sunarak standartlara uygun, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet sağlamak temel hedefimizdir.

Vizyonumuz
Kalite ve mükemmeliği hedefleyen bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanmak. Bilgi, beceri ve yetenekleri ile değer yaratmak. Beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkarak müşterimizin yanında olmak görevimizdir. Üstün iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermemek ilkemizdir. Gelecekteki olası gelişmeleri araştırmak, bunları önceden belirleyerek değişiklikleri hızla uygulamak, yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve komuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak hedefimizdir.
En önemli sermayemiz, insan kaynağımız olup “Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar” sloganıyla gelişmelerine imkan tanıyan , işbirliği ve dayanışmanın bulunduğu bir çalışma ortamı yaratmak, seçtiğimiz yoldur.

Ar-Ge Anlayışımız
Ar-Ge laboratuarlarımızda sektörü yakından tanıyan, tecrübeli, birikimli teknik uzmanlar çalışmaktadır. Profesyonel bakış açıları ve uzmanlıkları ile tüm projeleri sahiplenerek kısa sürede çözüme ulaştırırlar. Policool olarak hem idari hem teknik kadrolarımız için bütün fikirler değerlidir ve her birim bir çözüm ortağı anlayışı ile çalışır.

Ar-Ge Yaklaşımımız:

Tecrübeli insan kaynağı ile ihtiyaçları en iyi şekilde anlar, çözüm üretir Hizmetlerimizi geliştirmek için sürekli yenilik peşinde koşarız. Mevcut formüllerin performansını geliştirecek kombinasyonlar ve alternatif hammadde performans çalışmaları yaparız.

Kimya Laboratuarı
Kimya laboratuvarımızda, fabrikamıza giren Hammadelerin ve fabrikamızdan çıkan ürünlerin kalite planlarımıza göre detaylı analizleri yapılır. Ürettiğimiz her ürün için Analiz Sertifikası hazırlanır ve FT-IR Spectrum Grafiği ilave edilir. Laboratuvarımızda yapılan tüm deneyler, ilgili standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Politikamız

Günümüzde en büyük yatırımlardan birinin insana yapılan yatırım olduğunun bilincindeyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, gelişimi sürekli kılmak, sürekli yenilenmek, yaratıcılığımızı tecrübemizle yoğurabilmek için eğitim, yatırımlarımızda önemli bir yer tutuyor.